Хвойні рослини


Порівняти товари (0)


Кипарис Boulevard

Висота рослини на даний момент 20-25 смРозмір посадочного матеріалу c2 (горщик)Колір  голубийВи..

135 грн.

Ялинка Conica

Висота рослини на даний момент 25-30 смРозмір посадочного матеріалу C2 (горщик) Колір &nbs..

135 грн.

Тис колоновидний David

Висота рослини на даний момент 35см Розмір посадочного матеріалу C2 (горщик)Колір жовтий В..

165 грн.

Можжевельник  gold star

Висота рослини на даний момент 10-12 см Розмір посадочного матеріалу Р9 (горщик)Колір жовтийВис..

50 грн.

Хвойні рослини широко потрібні в сучасному ландшафтному дизайні. Їхня головна перевага – здатність зберігати свої декоративні якості в холодну пору року.


Це правило працює для всіх хвойних рослин, крім модрини, яка скидає хвою на зиму. Інші хвойні дерева та чагарники вічнозелені: вони оновлюють хвою поступово.


Крім того, хвойні рослини мають низку незаперечних переваг для садів, дачних ділянок та міських парків:


Естетичність: багато хвойних рослин мають крону правильної геометричної форми і не вимагають стрижки; підходять для будь-якого ландшафтного дизайну.

Аромат: будь-яка хвойна рослина виділяє фітонциди, які не тільки поширюють на ділянці приємний запах, а й частково знезаражують повітря – ця властивість залежить від конкретного виду рослини.

Невибагливість: більшість хвойних рослин тіньовитривалі і мають розвинену кореневу систему. Деякі види чудово ростуть на кам'янистих ґрунтах і захищають грунт від ерозії.

Хвойні садові дерева підходять тим, хто не хоче або не може організовувати частий полив рослин, регулярну стрижку та інший кропіткий догляд.


Популярні види

У ландшафтному дизайні активно використовуються такі види хвойних рослин у вигляді чагарників та дерев:


Ялина (лат. Pícea): це хвойні дерева з кроною переважно конусовидної форми, представлені крупномірами і карликовими видами, що швидко- і повільно зростають, - воліють відкриті сонячні місця і не терплять перезволоження.

Модрина (лат. Lárix): це хвойне дерево чудово переносить пересадки до 20 років, добре приживається на глинистих поживних ґрунтах і практично не вимагає догляду - віддає перевагу сонячним місцям на відстані від інших дерев.

Ялівець (лат. Juníperus): рід хвойних рослин, що володіють вираженими бактерицидними властивостями і особливо яскравим ароматом, - це повільно зростаюча культура, яка через поглиблену кореневу систему не дуже добре переносить пересадки, проте після грамотної посадки практично не вимагає догляду.

Ялиця (лат. Ábies): дуже схожа на ялинку конусовидную формою крони, але нижні гілки ялиці розташовані практично на землі. Швидко росте, воліє добре дреновані ґрунти.

Сосна (лат. Pínus): представлена ​​широкою різноманітністю видів, від сосни звичайної та карликових різновидів до елітної кедрової сосни – розрізняються вони за швидкістю росту, формою крони та іншими параметрами.

Туя (лат. Thúja): рослина з м'якою не колючою хвоєю від жовтого до насичено-зеленого кольору, представлена ​​карликовими та високорослими видами. Туя відноситься до хвойних, що повільно ростуть і довго живуть.

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)