Саджанці кипарису


Порівняти товари (0)


Кипарис Chamaecyparis lawsoniana Ivone

Висота рослини на даний момент 30-35 смРозмір посадочного матеріалу р9 (горщик)Колір  жовтийВис..

65 грн.

Кипарис Lawsoniana Columnaris

Висота рослини на даний момент 40-45 смРозмір посадочного матеріалу р9 (горщик)Колір  голубийВи..

65 грн.

Кипарис Boulevard

Висота рослини на даний момент 20-25 смРозмір посадочного матеріалу c2 (горщик)Колір  голубийВи..

135 грн.

Кипарис ellwoodii

Висота рослини на даний момент 20-25 смРозмір посадочного матеріалу c2 (горщик)Колір  голубийВи..

135 грн.


Кіпарисовик - красиве хвойне дерево, що вирощується в декоративних цілях. Витончена та вічнозелена рослина може прикрасити ділянку в одиночних посадках, вона гармонійно виглядає у різних садових композиціях, а карликові сорти можна вирощувати в контейнерах та застосовувати в прикрасі веранд та терас.

Популярність у садівників та професіоналів у галузі ландшафтного дизайну кипарисовик придбав завдяки привабливому зовнішньому вигляду, сортовому розмаїттю, невибагливості у вирощуванні.

Походження та опис кипарисовика

У природі кипарисовик широко поширений у Північній Америці та Азії. У своєму природному середовищі дерева виростають справжніми гігантами: відомі екземпляри висотою понад 80 метрів. Рослина на вигляд схожа зі своїм найближчим «родичем», кипарисом, проте має більш густу і пишну хвою, маленькі шишки круглої форми, яких на кипарисовику утворюється значно менше. Крім того, дерево краще переносить низькі температури.

До видових особливостей кипарисовика можна віднести такі ознаки:

  • Кипарисовик тупий
  • Крона витягнутої, конусоподібної форми з пониклими, спрямованими вниз або убік гілками;
  • Сіро-коричнева або бура луската кора;
  • Лускаподібна хвоя темно-зеленого, зеленого, сизо-блакитного або жовто-зеленого кольору. Лускоподібна хвоя кипарисовика стає при дорослішанні дерева, у молодих саджанців ювенільні листки м'які та голчасті;

Кіпарисовик відноситься до однодомних культур, а тому на деревці одночасно утворюються як чоловічі, так і жіночі квіти. Визначити «підлогу» квітки легко за кольором: чоловічі суцвіття червоні або жовті, жіночі квіти мають непримітне забарвлення та кулясту форму.

Дрібні шишки, розміром 1-2 сантиметри.

Шишки на кипарисовику дозрівають вже перший рік вирощування і можуть використовуватися для розмноження рослини, оскільки мають високі показники схожості.

Кіпарисовик цінується в першу чергу за декоративні властивості та завдяки різноманітності видів, садівник легко може вибрати оптимальний варіант для вирощування.

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)